FOTO

kliknutím na obrázek otevřete foto zvětšené

foto 1
12.6.1999 - V.I.P. stan na festivalu "Jazz New Orleans" v Praze na Staroměstském nám.

 

foto 2 a 3
podzim 1999 - v sídle Jazzové Sekce - Artfora v Pálffyho paláci v Praze - Malá Strana

 

foto 4
únor 1997 - před bývalým sídlem Jazzové sekce v Praze 4 - Krči

 

foto 5
16.2.1995 s Karlem Srpem a Přemyslem Vachalovským na 3. hradním nádvoří po úspěšném jednání v prezidentské kanceláři ohledně zastavení tr. stíhání Jiřího Wonky (bratra umučeného Pavla Wonky). Následující den president ČR Václav Havel nařídil toto trestní stíhání zastavit.

 

foto 6
červenec 1999 - "mobilizace" v sídle Jazzové sekce (s Karlem Srpem a Jiřím Novotným)

 

foto 7
březen 1993 - s K. Srpem přebíráme malou část zabaveného majetku JS na Obvodní prokuratuře pro Prahu 4

 

foto 8
léto 1992 - s našimi děvčaty na nádvoří sídla JS v Pállfyho paláci

foto 9
prosinec 1995 - jako učitel hry na kytaru Kristýny Holmové

 

foto 10

červen 1999 - předávám moji drobnou osobní pozornost našim asistentkám Tereze a Jovaně jako uznání za jejich dobrou práci při akcích JS od roku 1996

 

foto 11

závěr roku 2000 byl vskutku rušný, pracoval jsem i o Vánocích.

 

foto 12

Začínají oslavy 30 let Jazzové sekce.
Na zahajovacím setkání 3. dubna 2001 v koncertní a výstavní síni v sídle Jazzové sekce v Pálffyho paláci v Praze na Malé Straně vysvětluji přítomným členům vlády, senátorům a poslancům Parlamentu ČR a dalším hostům některé historické kulturně-politické souvislosti Jazzové sekce v minulosti i v současné době.
President ČR Václav Havel zaslal u této příležitosti Jazzové sekci pozdrav s poděkováním za její činnost.

 

foto 13

Z mé muzikantské historie žádné fotky nemám (už asi zůstaly pouze ty v archivech bývalé SNB - StB), ale přibližně takhle jsem vypadal (ovšemže o něco pohlednější) při hraní.
(srpen 1999 - zkušebna Jazzové sekce v Pálffyho paláci v Praze na Malé Straně)

 

foto 14

Tady nejde o mně, jde výhradně o tuto kytaru, která byla vyrobena v létě 1963 pro Orchestr Karla Vlacha. Tehdy (bylo mi 15 let) jsem poprvé hrál na veřejnosti s jiným velkým orchestrem - Tanečním orchestrem Čsl. rozhlasu Ostrava v letovisku u Plumlovské přehrady nedaleko Prostějova. Tento snímek pochází z května 2001, z koncertu Orchestru Karla Vlacha v sídle Jazzové sekce v Pálffyho paláci v Praze na Malé Straně, a nástroj je to vskutku excelentní - bezezporu vyhraný taktéž excelentními muzikanty.

 

foto 15

Málé soustředění před zahájením další z významných akcí v červenci 2001 v sídle Jazzové sekce v Pálffyho paláci v Praze na Malé Straně. (Džbán s vodou a sklenkami jsou stálou součástí tohoto příjemného zákoutí).